۰۹۱۷۴۴۱۲۴۰۰

شماره تماس

شنبه تا پنج شنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

ساعت های پاسخگویی

آموزش ICDL

به درخواست دوستان عزیزی که برای بالا بردن سطح اطلاعات کامپیوتری خود و یا شرکت در دوره های استخدامی نیاز به آموزش آی سی دی ال داشتن بسته آموزشی تهیه و به صورت فیلم های آموزشی برای هر مبحث در این وب سایت ارائه می دهیم.

دوستان عزیز پس از تهیه بسته آموزشی فایل  ۵ گیگابایتی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت که می توانند با دانلود کردنT تمام فیلم‌ها را بر روی کامپیوتر خود داشته باشند. پسوند فیلم های آموزشی MP4 می باشد که بر روی کامپیوتر موبایل های اندرویدی موبایل های آیفون و تلویزیون ها قابل پخش می باشد.

در هر فیلم آموزشی یک سوال پرسیده شده است که دانشجویان می توانند با پاسخ دادن به آن سوال و ارسال آن برای از نتیجه آموزش با خبر شوند یکی از روش های آموزش حضوری می باشد

برای هر مبحث آموزشی یک فیلم به عنوان فیلم نمونه آموزش قرار داده شده است که دانشجویان می توانند با مشاهده این بررسی کنند که آیا این آنها موثر بوده است و یا خیر در صورت موثر بودن می توانند این بسته آموزشی را دانلود کنند

آموزشی تقریباً ۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد که می‌توانند از درگاه زیر اقدام به خرید آن کنند.

لیست مباحث آموزش داده شده در این بسته آموزشی نرم افزار ورد و اکسل و اکسس و پاورپوینت و آموزش مباحث اینترنت از ارسال ایمیل و ساخت وبلاگ و جستجو کردن در صفحات وب و آموزش ویندوز ۱۰ می باشد.

مدت زمان فیلم های آموزشی بیش از ۱۰۰۰ دقیقه می باشد که در مورد تمام مباحث آموزش داده شده و برای هر مبحثی مثال های جذاب و مفید و کاربردی قرار داده شده است شما می توانید با دیدن نمونه فیلم های آموزشی تصمیم به خرید این بسته آموزشی بگیرید.

پس از خرید بسته آموزشی لینک دریافت فایل آموزشی برای شما ایمیل می شود در صورتی که مشکل دریافت فایل های آموزشی داشته باشید می توانید با شماره ۰۹۱۷۴۴۱۲۴۰۰ تماس بگیرید تا فایل آموزشی برای شما به صورت یک لینک ارسال شود.

نمونه آموزش :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

نکات مهم

پس از پرداخت وجه شما به صفحه دانلود منتقل میشود و باید فایل را از آن صفحه دریافت کنید
درصورت عدم دریافت فایل با شماره ۰۹۱۷۴۴۱۲۴۰۰ در واتساپ تماس بگیرید یا فرم پیگیری خرید را پر کنید
تعداد بار های دانلود فایل ۳ بار و محدودیت زمانی ۴۸ ساعته وجود دارد