۰۹۱۷۴۴۱۲۴۰۰

شماره تماس

شنبه تا پنج شنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

ساعت های پاسخگویی

آموزش AdobeXD

پس از تسلط به اصول و استانداردهای طراحی رابط کاربری و آشنایی با مبانی طراحی رابط کاربری، یک طراح نیاز به یک ابزار طراحی رابط کاربری دارد که با کمک آن و تکیه بر علم و دانش، تجربه، سلیقه و خلاقیت خود، ایده های خود را در قالب طرح های قابل ارائه پیاده کند. در واقع یک طراح علاوه بر دانش طراحی نیازمند این است که به یک ابزار طراحی رابط کاربری مسلط شود. این دو مورد برای طراحان لازم و ضروری هستند و میزان قدرت یک طراح به این دومورد یعنی سطح علم و دانش و خلاقیت طراح و قدرت اجرایی طراح بستگی دارد. یک طراح صرفا با استفاده از دانش و تسلط بر اصول طراحی طراح خوبی نخواهد شد همانطور که با خواندن یک کتاب آشپزی هیچ گاه آشپز خوبی نخواهید شد. برعکس صرفا با یاد گرفتن نرم افزارهای طراحی هم بدون داشتن دانش و علم طراحی نخواهید توانست طراح خوبی شوید همانطور که یک آشپز صرفا با داشتن مواد غذایی و حتی بهترین ابزارهای آشپزی نخواهد توانست آشپزی کند. پس دانش طراحی و توانایی اجرای طرح ها مکمل همند.

Adobe Experience Design یا به اختصار Adobe XD یک نرم افزار تخصصی رابط کاربری می باشد که توسط کمپانی قدرتمند Adobe به بازار عرضه شده است و توسط طیف وسیعی از طراحان در سراسر دنیا استفاده می شود و در این دوره قصد داریم به آموزش Adobe XD بپردازیم.
تا قبل از اینکه نرم افزارهای تخصصی طراحی رابط کاربری به بازار بیایند، از نرم افزارهای طراحی گرافیک برای طراحی رابط کاربری استفاده می شد. بیشتر کاربران سیستم عامل ویندوز قبل از Adobe XD، از نرم افزار Photoshop استفاده می کردند. نرم افزار Photoshop برخلاف امکانات فوق العاده زیاد، معایب خیلی زیادی داشت. سنگین بودن نرم افزار، یادگیری بسیار مشکل، رابط کاربری پیچیده، بیش از حد بودن امکانات، غیرتخصصی بودن نرم افزار تنها بخشی از مشکلاتی بود که طراحان و توسعه دهندگان با نرم افزار Photoshop داشتند.
نرم افزارهایی از قبیل Adobe XD به وجود آمدند تا این مشکلات را حل کنند. این نرم افزارها به بازار آمدند تا روند کاری طراحان رابط کاربری تخصصی تر، سریع تر، موثرتر و حرفه ای تر شود.

نمونه آموزش های ما

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

نکات مهم

پس از پرداخت وجه شما به صفحه دانلود منتقل میشود و باید فایل را از آن صفحه دریافت کنید
درصورت عدم دریافت فایل با شماره ۰۹۱۷۴۴۱۲۴۰۰ در واتساپ تماس بگیرید یا فرم پیگیری خرید را پر کنید
تعداد بار های دانلود فایل ۳ بار و محدودیت زمانی ۴۸ ساعته وجود دارد