۰۹۱۷۴۴۱۲۴۰۰

شماره تماس

شنبه تا پنج شنبه : ۹:۰۰ - ۱۷:۳۰

ساعت های پاسخگویی

وب سایت آموزش مجازی کامپیوتر

این وب سایت یک بستر آموزشی است در زمینه آموزش کامپیوتر، آموزش وردپرس، آموزش اکسل، آموزش آفیس، آموزش UX/UI، طراحی وب، فتوشاپ، آموزش ورد، آموزش شبکه، آموزش ویندوز، آموزش اینترنت و …)  که با بهره گیری از روش فیلم های آموزشی سعی در رفع نیازهای آموزشی کشور و تربیت متخصص در این حوزه را دارد.

هدف ما

یکی از ماموریت‌های این وبسایت ، پایه گذاری آموزش ارزان در ایران است. ماموریت دیگر ایجاد یکسان سازی و یکپارچه سازی آموزش‌ها و منابع آموزشی در این حوزه در سراسر کشوراست. سعی ما بر این است که بالا‌ترین کیفیت آموزشی را به صورت عکس ومتن و فیلم را به صورت رایگان به شما کاربران عزیز ارائه دهیم. 

دوره های اصلی وب سایت

درباره من

من مهدی زنهاری مدرس کامپیوتر در سازمان مدیریت صنعتی منطقه جنوب (شیراز) و چندین دانشگاه و موسسه آموزش عالی در تلاش هستم با فیلم های آموزشی که در کلاس های خود گرفته و آنها را در این سایت قرار می دهم وظیفه خود را برای ارتقا سیستم آموزشی کشور به انجام برسانم. به امید آن روز که ایران و ایرانی در تکنولوژی و فناوری اطلاعات بتواند در عرصه های بین المللی جایگاهی ویژه و مستحکم داشته باشد. و من قصد دارم در این وب سایت در حد توانم مرجعی کامل از کلیه دروس آموزشی در حوزه کامپیوتر و IT را ارائه دهم تا بتوانم نیازهای آموزشی کشور را به زعم خود برطرف نمایم.

خصوصیات آموزش آنلاین

یکی از خصوصیات جالب استفاده از فیلم های آموزشی است که شما می‌توانید برنامه‌ریزی زمان خود را در اختیار داشته باشید. برای حضور در کلاس ها باید مدت زمانی را برای آماده سازی قبل از کلاس و مدتی را هم برای بازگشت به محیط خانه یا محل خود برنامه ریزی کنید. بسیاری از دوره‌های آموزشی در روزهای تعطیل تشکیل نمی‌شود یا بسیاری از اساتید در روزهای تعطیل به آموزش نمی پردازند. شما می توانید با برنامه ریزی زمانی خود فیلم های آموزشی را از بستر های مختلف دریافت کنید و در زمان هایی که برنامه کاری ندارید با دیدن فیلم ها اطلاعات خود را به روز کنید و بیزینس و کسب و کار خود را پیشرفت دهید